Sülysáp Sportkör

3. bajnoki

2015. 08.29. SÜLYSÁP - TÁPIÓSZELE  2:1 /1:0/
   VEZETTE: Geleta M. /Tóth Sz.- Tóth Z. /VEZETTEK MÁR JOBBAN IS !!!/

Nagyon melegben kezdtek el focizni a csapatok. Hosszú idõn át csak tapogatózás folyt a pályán, nem nagy irammal.
A 28 ' - ben  azonban megtört a góltalanság, szép támadás végén SZÜCS D. elegánsan elcsavarta a kapus mellett a labdát, mely a baloldali kapufa mellett csúszott be a kapuba. 1:0 !!!
Az iram ismét alább hagyott rácáfolva a csapatok tényleges erõnlétére, és játék képességére, mely eddig nem mutatkozott meg. A félidõ 1:0-ás eredménye nem forgott veszélyben, míg nem a második félidõben egy felpattanó labda eltalálta Trabak M.kezét, melyért 11-es járt, amit a vendégek éretékesítettek és ezzel 1:1-re alakult a mérkõzés. A 11-est GULÁCSI értékesitette.
Ezután a helyiek ritmust váltottak és a gyorsabb játék következtében meg is szerezték második góljukat MÁNYI ZS. ragyogó szabadrúgása után.

Ezen a napon egységesebb volt a hazai csapat, jobban akarta a gyõzelmet mint a vendégek, és ez sikerült is nekik.  Ezzel 2:1-re nyertünk TÁPIÓSZELE  ellen. A GYÕZTES CSAPAT !!!!