Aki a hétvégén szívesen szurkolna valamelyik sülysápi csapatnak, az a következő lehetőségek közül választhat:

A Sülysápi Sport Egyesület és a Penta GRC (NB I-es gödöllői röplabda egyesület) 2017.09.11-én együttműködési megállapodást kötött a 14 év alatti utánpótlás korosztályra vonatkozóan.
Teljes hír

Döcögős bajnoki rajt után a megyei kupában kiütöttük Tápiógyörgyét
2017-09-07

Ahogy arról korábban már hírt adtunk, a Sülysápi SE felnőtt labdarúgó csapata a megyei II. osztályú bajnokság aranyérme után idén ősszel a megyei I. osztályban folytatja.
A rajt rendkívül rosszul sikerült.

Teljes hír

A megyei I. osztályban indul felnőtt labdarúgó csapatunk
2017-07-30

A megyei II. osztályú bajnokság megnyerésével megnyílt csapatunk előtt a lehetőség, hogy kipróbálja magát a magasabb osztályban, erősebb elnfelek között. A játékosok, edzők és a vezetőség kollektív döntése nyomán csapatunk végül vállalta a magasabb osztály kihívásait, azaz 2017 őszétől a Pest megyei I. osztályú bajnokságban szerepel.
Teljes hír

Kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa Pest megyei párosításait
2017-07-28

Hétfő délután, azaz 2017.07.24.-én az MLSZ Pest Megyei Igazgatóság telephelyén a versenyiroda kisorsolta a Magyar Kupa Pest megyei ága 1. és 2. fordulójának párosításait. Az első két forduló kihúzásánál figyelembe vették a területi elveket, de a sorozat párosításai vaksorsolás útján, kiemelés nélkül kerültek kialakításra.
Teljes hír

Március 10-től (csütörtökönként) újra megjelenik a Sportszelet!
2016-03-17

Újra itt van – újra itt (is) vagyunk!

Élre kívánkozó (újság)hír: 2016-ban is megjelenik a Sportszelet.
Aggodalmaskodó telefonhívások, megannyi érdeklődés, üzenetek, szóbeszédek is jelezték felénk: lapunk életben maradásáért sokan izgultak, aggódtak, szorítottak. Nemhiába. A Sportszelet élt, él és – ha mindannyian a magunk lehetőségei, felelőssége szerint majd eleget teszünk is érte – élni is fog!
Teljes hír

Elment Csaba Jani bácsi
2016-01-02

Hihetetlen, de sajnos igaz: Életének 85. évében elhunyt Csaba János, a mi Jani bácsink... Betegségérõl évek óta tudtunk, Jani bácsi is mesélt - ahogy õ nevezte - a "nyavalyá"-járól, mégis, most, amikor szembesülünk a valósággal, nehéz elfogadni.
Teljes hír

5. bajnoki mérkõzés
2015-09-15

2015.09.12. PILIS 2 --SÜLYSÁP 1    0:3 /0:1/
Vezette: Páldi F / Szigecsány N, Berta M.I./ -GYÖNGE KÖZEPESEN.

Az 5. fordulóban már nem ment olyan gördülékenyen a játék, mint elõtte. Az ellenfélnek majd nem sikerült ránk eröltetnie játék stílusát, szerencsénkre a kapusunk helyén volt, és a játékosok is kapcsoltak, hogy itt baj lehet. Az elsõ gólukra 25 ' -et kellett várni, Kupcsik T. volt eredményes. Szerencsére a második félidõt góllal kezdtük --Szücs D-- a  47 '-ben volt eredményes. A hazaiak is és mi is sokl helyzetet dolgoztunk ki, de ujabb gólt csak a 85 '-ben Varga  L.   lõtt, és ezzel beállította a 0:3-as végeredményt.

Szecsõ ellen ez kevés lesz.

Teljes hír

4. bajnoki
2015-09-10

2015.09.05. SÜLYSÁP-UJLENGYEL  7:2 /4:1/
VEZETTE: Bódy B /Németh G.-Filácz R/  közepesen !!!

A nagy esõ miatt  SÜLYI pályán játszottunk, arányaiban jó talajon.
Az ismerkedésre nem sok idõ jutott, mert Berényi a 6 ' -ben betalált.

Vezette: BODOR MARIANNA  /Varga Z --Széplaki T./

ISMÉTELTEN  --  nõi játékvezetés mellett -- játszottak a fiúk. Tetszett a játékvezetés annál is inkább, mert nyert a csapat, nem úgy mint egy héttel ezelõtt.

Góljainkat: 10 ' LELENKA,  35 '  VERES l,  51 ' HORVÁTH Á,  58 ' KELE T, és
                 81 ' LELENKA  LÕTTÉK.

Most jobban ment a játék, jobban sikerült az összpontosítás.

Teljes hír

2. CSAPAT 1. MÉRKÕZÉSE
2015-08-31

2015. 08. 22. SÜLYSÁP -- GALGAMÁCSA 2:2. /2:1/
  VEZETTE: Kupecz N, ---Kiss T.Z-- ASZÓDI Cs --

A hazai pályán gyenge játékkal mutatkoztak be játékosaink. A kétszeri vezetés ellenére is meg kellett küzdeni a harcos vendégekkel a döntetlenért.

Teljes hír

3. bajnoki
2015-08-31

2015. 08.29. SÜLYSÁP - TÁPIÓSZELE  2:1 /1:0/
   VEZETTE: Geleta M. /Tóth Sz.- Tóth Z. /VEZETTEK MÁR JOBBAN IS !!!/

Nagyon melegben kezdtek el focizni a csapatok. Hosszú idõn át csak tapogatózás folyt a pályán, nem nagy irammal.
A 28 ' - ben  azonban megtört a góltalanság, szép támadás végén SZÜCS D. elegánsan elcsavarta a kapus mellett a labdát, mely a baloldali kapufa mellett csúszott be a kapuba. 1:0 !!!
Az iram ismét alább hagyott rácáfolva a csapatok tényleges erõnlétére, és játék képességére, mely eddig nem mutatkozott meg. A félidõ 1:0-ás eredménye nem forgott veszélyben, míg nem a második félidõben egy felpattanó labda eltalálta Trabak M.kezét, melyért 11-es járt, amit a vendégek éretékesítettek és ezzel 1:1-re alakult a mérkõzés. A 11-est GULÁCSI értékesitette.
Ezután a helyiek ritmust váltottak és a gyorsabb játék következtében meg is szerezték második góljukat MÁNYI ZS. ragyogó szabadrúgása után.

Teljes hír

2. bajnoki
2015-08-28

2015. 08. 23. Tápiógyörgye -- Sülysáp  1:4 /0:2/
Vezette: Pálikás I /Görbe P.-Orosz I./  --- 6--8 -- Elgogadhatóan.

Rossz szájizzel mentünk Györgyére focizni, hiszen az elõzõ évben csunya vereségbe szaladtunk bele.  A Péteri elleni gyõztes csapatból  nem tartott velünk Szücs D, és Mányi ZS.   -- elfoglaltságuk miatt, és még mindig nem állt rendelkezésre  Varga L és Vasadi R.  sem.
A csapat taktikája az volt, hogy az elsõ 20 percet át kell vészelni, majd utánna át kell venni az irányítást.
A taktika bevált, a helyiek az elsõ 20 percben  valójában sokat támadtak, de támadásaikat ha nehezen is, de átvészeltük, majd átvettük az irányítást és a félidõ végéig meggyõzõ fölönnyel  2 gólos elõnyre tettünk szert.
A második félidõben is jól ment a játék, és ujabb két góllal már 4 gólos elõnyhöz jutottunk. A hazaiak csak a 80 ' - után tudtak szépíteni.

Góljainkat:  KUPCSIK T 2, MÁNYI D és TRABAK M szerezték.

Szép volt fiúk, hiszen a szurkolóinknak is tetszett a játékotok.